Thundi Village, Maalhos

Baa Atoll sa nachádza severozápadne od medzinárodného letiska Velana. Thundi Village leží na malom krásnom ostrove Maalhos obklopený krištáľovo čistou vodou a bielou piesočnatou plážou.

Rashu Hiyaa, Dhiffushi

Krásny hotel Rashu Hiyaa sa nachádza na sotrove Dhiffushi, na ktorý sa dostanete za necelých 45 minút rýchločlnom priamo z medzinárodného letiska Velaanaa ale aj z hlavného mesta Male. Ostrov je súčasťou Severného Male Atola.

Olive Goidhoo

Baa Atol sa nachádza približne 60 kilometrov severozápadne od medzinárodného letiska Velana.

Atol je známy pre svoju celosvetovo významnú biodiverzitu so zachovaním veľrybých žralokov, mánt, koralov a mnohých ďalších morských živočíchov.

Nala Veli Villa, Ukulhas

Je skutočne možné vychutnať si Maldivy z rozpočtu? Päťhviezdičkové luxusné letoviská, exkluzívne pláže, brehy a extravagantné jedlá sú to, čo si bezpočet ľudí myslí, keď si predstavia dovolenku na Maldivách. Je ťažké uveriť, že Maldivy môžu byť cenovo dostupné, keď sa pozriete na tieto úžasné obrázky. Realita je však taká, že Maldivy v rozpočte sú možné aj pre ekonomických cestujúcich.

Holiday Mathiveri Inn, Mathiveri

Holiday Mathiveri Inn sa nachádza cca 0,2 km od hlavného prístavu, s nádychom modernej architektúry predstavujúcej ostrovný život a poskytuje 3 kategórie izieb ako dvojposteľových luxusných, luxusných a rodinných izieb. Kapacita hotela je 8 izieb so svojou vlastnou reštauráciou s medzinárodnou a maldivskou kuchyňou.

Fanhaa, Hanimaadhoo

Penzión Fanhaa sa nachádza na ostrove Hanimaadhoo uprostred Haa Dhaalu Atola. Je to jeden z najkrajších ostrovov Maldív. Svieža vegetácia, dlhé pláže a tyrkysová lagúna robia z Hanimaadhoo vysnívanú destináciu pre všetkých. Penzión vám ponúka luxusné dvojlôžkové izby s talianskou, čínskou, indickou a kontinentálnou kuchyňou. Je štruktúrovaný do miestneho tradičného dizajnu s luxusným nádychom, ktorý uprednostňuje detail a starostlivosť o zákazníka.

Eveyla, Fulidhoo

Penzión Eveyla sa nachádza na ostrove Fulidhoo, na Vaavu atole známym ako „WOW ATOLL“, pár krokov od hlavnej ostrovnej pláže a 5 minút chôdze od bikini pláže. Ideálne miesto pre skupiny, páry, rodiny i  novomanželov na svadobnej ceste.

Evexia Beach Collection Laamu

Evexia Beach Laamu sa nachádza na ostrove Gan v Laamu atole v južnej časti Maldív. Dostanete sa sem z medzinárodného letisko Velana miestnou aerolinkou za 35 minút. Atol Laamu je jedným z najviac nedotknutých atolov na Maldivách s množstvom panenských potápačských miest. Vďaka mnohým veciam, Atol Laamu nemôže byť nudný, s dokonalou kombináciou histórie, kultúry a voľného času.

Dhiguveli, Dhigurah

Dhiguveli je pre vás tým pravým miestom, ak si chcete oddýchnuť a odniesť si so sebou spomienky na nádherné Maldivy na celý život. Náš hotel je vzdialený len minútu chôdze od dlhých úsekov bielych piesočnatých pláží, ktoré sú určené na to, aby vám poskytli dokonalý miestny zážitok. Naše útulné moderné izby s klimatizáciou a bezplatným Wi-Fi  vo vás vyvolajú pocit domova.

By The Shade Maldives

Užite si vrelé privítanie na medzinárodnom letisku Malé od našich agentov, ktorí vás budú sprevádzať na Hangnaameedhoo. Prvý záblesk krásy Maledív zažijete na našom rýchločlne, ktorým sa budete plaviť cca 75 minút po krištáľovo čistom mori, smaragdových lagúnach a nedotknutých ostrovoch po boku. Nedotknutý zázrak, ktorým je Hangnaameedhoo je začiatok vášho príbehu v raji.

Amazing View, Thoddoo

Thoddoo je vlastne jediný, samostatný oválny ostrov asi 20 km od severného okraja hlavného atolu. Ostrov je najväčším producentom melónu na Maldivách. Melóny sa bežne dopestovávajú počas svätého mesiaca ramadánu. V oblasti tohto ostrova sa nachádzajú významné budhistické ruiny a našli sa niektoré pozostatky. Budhistickú sochu nájdete v národnom múzeu hlavného mesta Male.