AMAZING VIEW

Vitajte v Thoddoo, kde je piesok biely ako úsmev miestnych obyvateľov, kde ryby šťastne plávajú v teplej vode Indického oceánu a kde zažijete nezabudnuteľné okamihy, aby ste si odniesli ten najkrajší zážitok z pobytu na ostrove.

Viac informáciíobjednať

AMAZING VIEW

Popis

Ostrov Toddoo sa nachádza na severnom Ari Atole, 67 km od hlavného mesta Maldivy. Ostrov je obklopený úchvatným oceánom a meria asi 1,6 km na dĺžku a asi 1,2 km na šírku. Počet obyvateľov je približne 1700.

Thoddoo je vlastne jediný, samostatný oválny ostrov asi 20 km od severného okraja hlavného atolu. Ostrov je najväčším producentom melónu na Maldivách. Melóny sa bežne dopestovávajú počas svätého mesiaca ramadánu. V oblasti tohto ostrova sa nachádzajú významné budhistické ruiny a našli sa niektoré pozostatky. Budhistickú sochu nájdete v národnom múzeu hlavného mesta Male.

Na ostrove Thoddoo nájdete nemocnicu a lekáreň. K dispozícii sú aj obchody a reštaurácie. Neváhajte sa rozhliadnuť, môžeme vám tiež ukázať, kde nájdete to, čo hľadáte.

Rešpektujte naše kultúrne zázemie. Thoddoo je moslimský ostrov. Na pláži máme špeciálny priestor pre turistov, kde môžete nosiť bikiny. Priamo na bikini pláži môžete šnorchlovať sami. Plávanie v tejto oblasti je bezpečné. Len nezabudnite, že existuje silný prúd, takže buďte vždy veľmi opatrní. Plávanie a šnorchlovanie je na vlastné riziko.

Ak by ste chceli ísť šnorchlovať mimo útes, vezmeme vás a postaráme sa o vašu bezpečnosť.

Spojte sa so skutočným ostrovným životom na Maldivách, vychutnajte si miestnu kuchyňu a preskúmajte morský život v Indickom oceáne. Thoddoo je známe poľnohospodárstvom, môžete zbierať ovocie priamo zo stromu, relaxovať pri sledovaní nezabudnuteľných západov slnka a osviežiť sa čerstvým kokosovým nápojom.

AMAZING VIEW

UBYTOVANIE

King size posteľ

Vlastná kúpeľňa s teplou / studenou vodou

Klimatizácia

Stropný ventilátor

Televízia

WiFi

Chladnička

Prístroj na prípravu čaju / kávy

Trezor

Uteráky

Práčovňa k dispozícii

Rashu Hiyaa, Dhiffushi

SLužby

24/7 WiFi zdarma, denné upratovanie izieb, izbová služba, game room, slnečník a posedenie na pláži, prehliadka ostrova na vyžiadanie

Amazing view

Transfer

Veľmi radi vás vyzdvihneme z letiska Malé a privezieme vás na náš ostrov. Na ostrov Thoddoo sa dostanete rýchločlnom a to každý deň okrem piatku:

Z Male na Thoddoo: 16:00

Z Thoddo do Male: 07:00

Dĺžka jednej jazdy: cca 90 minút

Amazing View

Aktivity

Šnorchlovanie

Pozorovanie delfínov

Šnorchlovanie s mantami

Potápanie

Výlety na piknikový ostrov

Výlet na obývaný ostrove

Rybolov a rybolov pri západe slnka

Exkurzie na plantáž ovocia a zeleniny

Večera pri sviečkach

Vodné športy

Lekcie varenia miestnych špecialít

BBQ (grilovačka)

Amazing view

Všeobecné informácie

Raňajky: 07:30 – 09:00

Obed: 12:00 – 14:00

Večera: 19:00 – 20:30

Check-in: závisí od príchodu

Check-out: 12:00

Amazing View

OBJEDNAŤ