Dhiguveli Maldives

Dhiguveli Maldives je pre vás tým pravým miestom, ak si chcete oddýchnuť a odniesť si so sebou spomienky na nádherné Maldivy na celý život. Náš hotel je vzdialený len minútu chôdze od dlhých úsekov bielych piesočnatých pláží, ktoré sú určené na to, aby vám poskytli dokonalý miestny zážitok. Naše útulné moderné izby s klimatizáciou a bezplatným Wi-Fi  vo vás vyvolajú pocit domova.

Viac informáciíobjednať

Dhiguveli Maldives

Popis

DHIGUVELI MALDIVES je pre vás tým pravým miestom, ak si chcete oddýchnuť a odniesť si so sebou spomienky na nádherné Maldivy na celý život. Náš hotel je vzdialený len minútu chôdze od dlhých úsekov bielych piesočnatých pláží, ktoré sú určené na to, aby vám poskytli dokonalý miestny zážitok. Naše útulné moderné izby s klimatizáciou a bezplatným Wi-Fi  vo vás vyvolajú pocit domova.

Náš priateľský tím vám s radosťou pomôže rezervovať exkurzie na šnorchlovanie / potápanie alebo zorganizovať súkromnú večeru na pláži, pod hviezdami so svojimi blízkymi, alebo prispôsobiť akúkoľvek inú činnosť podľa vašich predstáv. Po rušnom dni na ostrove si môžete oddýchnuť v našom wellness centre Kanbulo. A samozrejme, žiadna dovolenka by nebola úplná bez dokonalého jedla; v našej reštaurácii sa podávajú autentické maldivské jedlá spolu s medzinárodnou kuchyňou.

Stručne povedané, sľubujeme vám vodné dobrodružstvá, krásne spomienky a stelesnenie pokoja – kompletný maldivský zážitok!

Dhiguveli Maldives

UBYTOVANIE

Vo všetkých našich ubytovacích zariadeniach na vás čaká úžasný pocit veľkej lásky a starostlivosti.

Tieto luxusné izby sú plne vybavené king posteľami (podľa vašich preferencií), vstavaným šatníkom s kompletnou klimatizáciou v každej izbe s diskrétnou TV s plochou obrazovkou so satelitnými kanálmi, súkromnou mini chladničkou na izbe, prémiovými čajmi zdarma a kávou a kúpeľňou so sprchovacím kútom.

Štandardná izba

Priestranná svetlá izba s malým balkónom navrhnutá a zariadená pre maximálne 02 hostí.

Izba Deluxe

Luxusná, priestranná izba s krásnym výhľadom na tropickú sviežu zeleň ostrova.

Rodinná izba

S hlavnou spálňou a detskou izbou sa táto miestnosť považuje za našu najväčšiu izbu dokonale navrhnutú pre rodinu.

ŠTANDARDNÁ IZBA

IZBA DELUXE

RODINNÁ IZBA

Dhiguveli Maldives

Ostrov Digurah

Z geografického hľadiska je Dhigurah (dlhý ostrov v angličtine) najdlhším ostrovom na južnom Ari atole s úzkym 3 km bielym piesočnatým brehom, ktorý ukazuje krásu prírody. Nachádza sa tiež v jednom z najunikátnejších kútov sveta, kde po celý rok zažijete oceán, ktorý žraloky veľryby často navštevujú. Okrem toho Manty and Morské korytnačky si plnia svoje povinnosti v blízkosti pobrežia, čím dokonale dopĺňajú krásy prírody.

Dhiguveli Maldives

Ľudia, náboženstvo a kultúra

S počtom obyvateľov 600 obyvateľov má Dhigurah všetky zariadenia, ako sú školské a lekárske centrá a oblasť využívaná na prirodzenú vegetáciu. Je to konečný čas na objavovanie ostrovného života Maldív a naši miestni obyvatelia Vám veľmi radi priblížia miestny život. Predtým, ako sa cestovný ruch dostal do nášho priemyslu, Maldivy boli v plnej miere závislé od rybolovu, a preto je pre vás ľahké zariadiť rybárske výlety podľa vášho pohodlia. Na rozdiel od letovísk však na našich miestnych ostrovoch, pokiaľ ide o naše náboženstvo, je potrebné zvážiť a rešpektovať miestne zvyky. Keďže Maldivy sú stopercentnou moslimskou krajinou s konzervatívnymi hodnotami, na našich miestnych ostrovoch nie je k dispozícii žiadny alkohol, čo z neho robí dokonale zdravú dovolenku.

Na ostrove sa nachádza asi 10-15 obchodov, 3 miestne kaviarne, žiadna medzinárodná reštaurácia. Jediná medzinárodná reštaurácia je na hoteli Dhiguveli. Na ostrove je zdravotné stredisko, lekáreň a ihrisko na futbal + volejbal.

Dhiguveli Maldives

BIKINI PLáž

Bikini pláž sa nachádza cca 3 minúty chôdze  od nášho hotela a ťahá sa až na koniec ostrova a má dĺžku cca 2km. Z biniki pláže majú hostia priamy prístup k ostrovnému koralovemu útesu.

Na ostrove je asi 10 hotelov a ostrov nie je preplnený, pretože je to veľmi dlhý ostrov. Na pláži a v iných oblastiach ostrova nájdete mnoho súkromných miest

Dhiguveli Maldives

Transfery z letiska

Vydajte sa malebným 20 minútovým vnútroštátnym letom z medzinárodného letiska Velana na domáce letisko Maamigili a potom krátkou cca 10-15 minútovou rýchlou jazdou loďou na Dhigurah.

Druhá možnosť ako sa dostať na Dhigurah ostrov je cca 90 minútová plavba rýchločlnom. Lodný poriadok:

Male – Dhigurah: 16:00pm (Sobota – Štvrtok)

Male – Dhigurah: 15:00pm (Piatok)

Dhigurah – Male: 06:30am (denne)

Dhiguveli Maldives

Recepcia

Počas check-in sa osviežite vychladeným uvítacím nápojom a budú Vám poskytnuté informácie o Vašom pobyte. Všetci hostia majú k dispozícii:

Neobmedzenú spotrebu fľaškovej vody (neplatí pre reštauráciu)

Bezplatné WiFi pripojenie

Toaletné potreby

Bezplatné nápoje na izbe (čaj, káva a fľašková voda)

Dhiguveli Maldives

Reštaurácia a kúpele

Reštaurácia

Pokojne si vychutnajte jedlo s úžasnou chuťou s alternatívnymi možnosťami.

Kúpele a wellness

S vysoko vyškolenými terapeutmi ponúkajú naše blažené kúpele Kanbulo liečebné masáže a procedúry na relaxáciu tela i mysle.

Dhiguveli Maldives

STRAVOVANIE A WIFI

Stravovanie

Vychutnajte si svoje jedlo pod krásnou konšteláciou hviezd a vytvorte si krásne okamihy svojho života.

Hotelová služba

Denné turn-down služby budú usporiadané podľa vašich preferencií! Či už je neskoro popoludní alebo skoro večer.

Wi-Fi pripojenie na internet zdarma

Pripojte sa k svojim blízkym a prehliadajte web prostredníctvom našej vlastnej bezplatnej siete Wi-Fi.

Dhiguveli Maldives

Aktivity

Náš tím je vždy na vrchole s množstvom skúseností, ktoré vám môžu ponúknuť alebo prispôsobiť akúkoľvek aktivitu podľa vašich preferencií.

Potápanie

Vítame vás na úchvatných vodách Maldív s jedinečnými vlastnosťami a neprehliadnuteľnou podmorskou krásou. Ponorte sa pod veľké morské vlny a preskúmajte oceány obklopujúce svieže zelené ostrovy a ich biele piesočné pláže. Dhigurah je v jednom z najunikátnejších kútov sveta. Okolitý oceán je plný veľrybieho žraloka, Mánt, morských korytnačiek, čo tvorí prekrásnu flóru a faunu pod vlnami indického ocána.

Veľrybí žralok

Dhigurah, ktorý sa nachádza na južnom Ari atole, je jedným z najlepších miest na stretnutie s veľrybím žralokom. Veľrybie žraloky túto oblasť často navštevujú po celý rok, čo vám dáva ideálnu príležitosť, aby sa vaše sny o plávaní s týmto krásavcom stali skutočnosťou.

Nočný rybolov

Zostaňte s nami a budete mať možnosť užiť si dobrodružný výlet na nočný rybolov s naším príjemným tímom. Postaráme sa o všetko, aby ste si mohli užiť bezproblémový výlet. Maldivy sú dobre známe pre svoj hojný rybolov a sú to neuveriteľne zdravé zásoby rýb, ktoré vám poskytujú neobmedzené možnosti dobrého úlovku. Preskúmajte maldivské spôsoby rybolovu, pozrite sa, čo ponúkajú naše oceány a dokončite rybársky výjazd úžasným grilom. Či už ste skúsený alebo nový, náš tím je vždy pripravený pomôcť.

Dhiguveli Maldives

OBJEDNAŤ