O nás

Kto sme?

Michaela Capáková

Michaela Capáková

Na Maldivy som prvý krát pricestovala ako turistka v roku 2007. Pracovať na Maldivách som začala v marci 2014 ako profesionálna vizážistka pre luxusné rezorty a pomaličky som sa dostávala do  oblasti cestovného ruchu.

Vo Februári 2018 sme založili cestovnú agentúru ONE STEP HOLIDAYS v Male a o niekoľko mesiacov neskôr sme podpísali zmluvu s našim Tour Operátorom na Slovensku Orbis AH a vytvorili sme vlastnú značku MALDIVY – DOVOLENKA SNOV.   

Okrem špecializácie na ubytovanie na Maldivách sa venujem:

• Symbolickým svadobným obradom
• Romatickým/ rodinným foteniam a videozáznamom
• Plánovaniu osláv
• Exkurziám
                                                                    
Predošlé skúsenosti:
The 7 Agency – manažér svadieb a eventov na vybraných luxusných rezortoch (stále pretrváva)
MUAH na svadbách na luxusných rezortoch
Medical Swiss Maldives – marketingový manažér, spolupráca s luxusnými rezortami
Shades of Maldives – cestovná agentúra, agent pre európsky trh.
Alena Hrehušová

Alena Hrehušová

Cestovanie bolo vždy mojím koníčkom a po ukončení štúdia cestovného ruchu v Banskej Bystrici sa stalo mojím vysnívaným zamestnaním. V roku 2003 som založila cestovnú agentúru, ktorá sa neskôr transformovala na online cestovnú kanceláriu. Mám  dlhoročné skúsenosti v domácom aj zahraničnom cestovnom ruchu, v organizovaní zájazdov pre individuálnu klientelu, firmy a skupiny, info-ciest pre cestovné kancelárie a novinárov hlavne zo Škandinávie, vykonávanie PR činnosti na propagovanie destinácii, absolvovanú študijnú cestu pre podnikateľku do USA.
 
Hlavným krédom pri mojej milovanej práci je ” Všetci klienti sú u nás rovnako dôležití a ich spokojnosť je našou najväčšou odmenou  “
Stanislav Capák

Stanislav Capák

Rád spoznávam nové miesta a kultúru. Maldivy som navštívil niekoľkokrát až prišlo na myšlienku priblížiť ich ľuďom na Slovensku a širokom okolí.
 
Začiatkom roka 2019 som sa stal súčasťou tímu ONE STEP HOLIDAYS v Male a neskôr v spolupráci s Orbis AH sme spustili projekt MALDIVY – DOVOLENKA SNOV.